Spekulace - Thief 4 vyjde asi až na další generací konzolí
zdroj: Archiv
Téma

Spekulace - Thief 4 vyjde asi až na další generací konzolí

8. 8. 2012 15:21 | autor: Aleš Smutný |

Tak jak to tedy s tím Thiefe 4 je? Všichni na něj čekáme, jako na smilování boží (to zas bude zklamaných nadávajících lidí, kteří čekají minimálně příchod mesiáše), ale on se pořád nemá k tomu, aby byl vůbec tak nějak oznámen.

Nyní se k sérii dumajících a řešících článků přidal i ten z britského OXM, který ovšem zkouší problém rozseknout.


Jeho nejmenovaný zdroj, prý velmi důvěryhodný, totiž tvrdí, že po dlouhém vývoji by se měl Thief 4 objevit v příštím roce na nové generaci konzolí, tedy v tomto kontextu na novém Xboxu, o kterém toho vlastně taky moc nevíme, kromě toho, že určitě někde je. Je to možné?

Teoreticky určitě ano. Eidos Montreal už nějakou dobu hledá vývojáře na tvorbu next-gen dobrodružné hry s mnoha hráčskými volbami a plížením. Navíc, Thief 4, to by byla zatraceně dobrá značka pro launch nové konzole (což už ovšem osobně přecházím do opravdu hodně silných spekulací). Sedí vám to do škatulat kolem hry, která před pár týdny pěkně shrnul Adam Homola?

Pokud by měl Thief 4 vyjít příští rok, bylo by to pořád dobré. Kdo si počká, ten se dočká. A my na tuhle hru čekáme tak dlouho, že nějaký ten rok něco nezmění.

Nejnovější články