zavřít

Sledujte Fight Club #421 o Sekiru, easy módech a herní přístupnosti

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro Xbox One X

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Sekiro: Shadows Die Twice očarovalo kritiky (včetně našeho Honzy Slavíka, viz recenze) svým výborným bojovým systémem, který je ovšem natolik nemilosrdný, že od sebe spoustu hráčů rovnou odradí. To je ostatně u studia From Software taková klasika. Na internetu se ovšem objevily hlasy, že by podobné ultratěžké hry měly mít lehký mód pro ty nešikovnější z nás. A přesně o tom dnes ve Fight Clubu podebatujeme.

Je lehký mód v takových Dark Souls v podstatě roven svatokrádeži? Nebo by hardcore hráčům zážitek nezkazil a nováčkům umožnil užít si fascinující temný svět? Je to ošemetná otázka, ke které už se stačil vyjádřit kdekdo, například hlavní vývojář God of War, Cory Barlog. Inu, teď je řada na nás.

A samozřejmě taky na vás, vážení diváci. Své vlastní názory, argumenty či dotazy po nás vrhejte v chatu na YouTube nebo na e-mailu podcast@games.cz.

Tagy: Japonsko akční fantasy RPG mytologie

Zdroje: vlastní

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.