zavřít

S.T.A.L.K.E.R. 2 a neustálé připojení k internetu?

Windows PlayStation 3 Xbox 360

- Téma autor: levis Komentáře: 0

Asi největší víkendové pozdvižení způsobil špatný překlad citátu, podle něhož bude...

Asi největší víkendové pozdvižení způsobil špatný překlad citátu, podle něhož bude postapokalyptická střílečka STALKER 2 vyžadovat neustálé připojení k internetu. "Část samotného kódu hry bude obsažená na našich serverech a klient si ji bude v průběhu kampaně stahovat. Proto budeme potřebovat neustálý přístup k internetu," měl údajně říci šéf vývojářského studia GSC Sergej Grigorovič.

To ale vzbudilo podezření serveru Rock, Paper & Shotgun, jehož redaktoři se s vývojáři spojili a vyžádali si oficiální stanovisko tentokrát v angličtině. "Nápad na implementaci DRM se zrodil jako možný způsob boje proti pirátství, které je zvlášť v bývalých státech SSSR hodně rozšířené. Přesto jsme se stále nerozhodli, zda bude STALKER 2 používat DRM. Víme moc dobře, jak nepříjemné by to pro hráče bylo, a proto budeme hledat co nejefektivnější řešení pro všechny."

Tagy: akční postapokalyptická

Zdroje: Rock, Paper, Shotgun,VG247,Blues News

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.