zavřít

Red Dead Online se dočká rybářských soutěží a zlatého brnění

PlayStation 4 Xbox One

- Téma autor: Šárka Tmějová Komentáře: 0

Update, který do Red Dead Online dorazí příští týden, by kromě griefingu a dalších změn popsaných v předchozím článku měl pokrýt taky zábavnější aspekty kovbojského života. Přidá několik nových zbraní, módy, a co je ze všeho nejdůležitější, soutěže v rybaření. Vzrušující, že? Jen abyste za tu největší rybku místo zlatých zrnek nedostali akorát brnění z kočičího zlata…

Jedním z nových způsobů, jak v Red Dead Online trávit čas, totiž bude událost Fool’s Gold. V ní jeden z hráčů oblékne blyštivé brnění a ostatní ho budou muset zneškodnit. Kdokoliv rytíře v zlatavé zbroji zabije, dostane body a navrch se stane nositelem brnění. Sám pak dostává body za zneškodněné prosťáčky, kteří nejsou hodni toho, aby na hlavě nosili zlatý kýbl.

Kromě obleků z kočičího zlata vás v novém updatu čeká taky trojice Showdown módů, Up in Smoke, Spoils of War a Plunder, kde budete soutěžit v nošení balíčků a navzájem si z hromádek krást.

Možná přijde řada i na nové závody, při kterých zároveň musíte prokázat schopnost střílet z koňského hřbetu. Takový biatlon na způsob Divokého západu. Hráči na PlayStationu 4 se navíc přednostně dostanou ke kláním, kde terče musíte trefovat v otevřených prostorách. A pak ještě rychle dojet do cíle.

Je mi ale jasné, že se nejvíc klepete na to rybaření. Jednotlivé výzvy vám poskytnou všechno, co k ulovení rybky snů budete potřebovat, nemusíte tedy řešit, jestli máte ten správný prut, třpytku a návnadu. V bažinách dostanete ráčky, u jezera žížaly, u řeky cvrčky, nic neshánějte. Můžete se plně soustředit na vylovení toho největšího kousku.

Red Dead Online Red Dead Online

Kromě rozličných forem zábavy Rockstar do Red Dead Online přihodí taky nové emoty a outfity pro vaše parádivé kovboje či kovbojky. Do obchodů dorazí nová opakovací puška a vzácná dvouhlavňová brokovnice.

Pistolníci a pistolnice z PlayStationu 4 opět dostanou oproti xboxovým něco navíc. Své soky mohou nově podřezávat kapesním nožem, který v singleplayeru dostanete za sesbírání všech dinosauřích kostí pro Deboru. Jak na PlayStation 4, tak i na Xbox One ale bezplatný update dorazí shodně v úterý 26. února.

Tagy: akční adventura 3rd person third person Divoký západ Red Dead Redemption Red Dead série

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.