Raven "daroval" komunitě zdrojové kódy Jedi Academy a Outcast
zdroj: tisková zpráva

Raven "daroval" komunitě zdrojové kódy Jedi Academy a Outcast

4. 4. 2013 15:40 | Téma | autor: Aleš Smutný |

Společně s oznámeným zrušením vývojářských aktivit LucasArts (viz Petrův článek), které se může v budoucnu projevit jako prospěšné pro všechny Star Wars a další značky, přišel i krok ze strany Raven Software. Známé studio se rozhodlo udělat radost fanouškům a nadšeným moderům a dalo volně k dispozici zdrojové kód Jedi Outcast a Jedi Academy.

“Jsme ze zrušení LucasArts v Ravenu smutní“, zní ve vyjádření. „Zkušenosti, které jsme nabrali s tvorbou Jedi Knight II: Jedi Outcast a Jedi Academy pro LucasArts, jsou nedocenitelné a my na tu dobu vzpomínáme s láskou. Jako dárek neutuchající a věrné fanouškovské základně, a jako vzpomínku na LucasArts, zveřejňujeme zdrojové kódy pro obě hry“. Jde mimochodem o zdrojové kódy, po kterých už pár let hardcore fanovská komunita pase.

Je to určitě sympatické gesto, protože těchto oblíbených titulů se jistě nějaký nadšený fanda – modder chopí a snad z nich i něco vyrobí. Pokud byste se do toho chtěli pustit sami, najdete je zde – Jedi Academy, Jedi Outcast.

Nejnovější články