zavřít

Pro českou Armu 3 vznikl mod z univerza Halo

Windows Xbox One Xbox One X

- Téma autor: Šárka Tmějová Komentáře: 0

Zatímco na Halo: Infinite si ještě drahnou chvíli počkáte, komunita kolem modů s tematikou jeho světa může klidně vzkvétat. Jedním z nejnovějších přídavků do tuzemského vojenského simulátoru Arma 3 je Operation: Trebuchet, jehož alfaverzi můžete stahovat ze Steam Workshopu.

Mod vytvořený skupinou fanoušků funguje jako obraceč času, protože se odehrává před prvním kontaktem s impériem Covenantů. Namísto konfliktu nadlidských Sparťanů a mimozemšťanů se soustředí spíš na řadové vojáky a rebely, takže si nepotrpí na přepálené filmečky a frenetickou akci, která je pro sérii Halo jinak typická.

Tým modderů na Operation: Trebuchet pracuje už několik let a spuštění alfy připomíná čerstvým trailerem. Pro fanoušky Halo a zároveň majitele Army 3 to může být zajímavá příležitost, jak se podívat na konflikt UNSC a povstalců z trochu jiné perspektivy. Byť samozřejmě budete mít možnost se ozbrojit futuristickými zbraněmi a obrněnými vozy.

V těch se můžete prohánět i na několika mapách vytvořených speciálně pro tento mod, ale i na těch klasických. Moddeři využívají assetů z oficiálních Halo her a prozatímní verzi Operation: Trebuchet si můžete stáhnout na produktové stránce projektu na Steam Workshopu.

Tagy: Halo (série) akční sci-fi FPS česká hra first person mody

Zdroje: steam workshop

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.