Pro českou Armu 3 vznikl mod z univerza Halo
zdroj: tisková zpráva

Pro českou Armu 3 vznikl mod z univerza Halo

3. 1. 2019 15:35 | Téma | autor: Šárka Tmějová |

Zatímco na Halo: Infinite si ještě drahnou chvíli počkáte, komunita kolem modů s tematikou jeho světa může klidně vzkvétat. Jedním z nejnovějších přídavků do tuzemského vojenského simulátoru Arma 3 je Operation: Trebuchet, jehož alfaverzi můžete stahovat ze Steam Workshopu.

Mod vytvořený skupinou fanoušků funguje jako obraceč času, protože se odehrává před prvním kontaktem s impériem Covenantů. Namísto konfliktu nadlidských Sparťanů a mimozemšťanů se soustředí spíš na řadové vojáky a rebely, takže si nepotrpí na přepálené filmečky a frenetickou akci, která je pro sérii Halo jinak typická.

Tým modderů na Operation: Trebuchet pracuje už několik let a spuštění alfy připomíná čerstvým trailerem. Pro fanoušky Halo a zároveň majitele Army 3 to může být zajímavá příležitost, jak se podívat na konflikt UNSC a povstalců z trochu jiné perspektivy. Byť samozřejmě budete mít možnost se ozbrojit futuristickými zbraněmi a obrněnými vozy.

zdroj: Archiv

V těch se můžete prohánět i na několika mapách vytvořených speciálně pro tento mod, ale i na těch klasických. Moddeři využívají assetů z oficiálních Halo her a prozatímní verzi Operation: Trebuchet si můžete stáhnout na produktové stránce projektu na Steam Workshopu.

Nejnovější články