zavřít

Legendární Cannon Fodder se možná vrátí v mobilní podobě

iPad iPhone Windows

- Téma autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Zatímco Codemasters vypustili na iOS závodní šílenství v Colin McRae Rally a čekají, jak celý projekt dopadne, jejich mobilní studio by nemělo do budoucna jen tak stát a škrábat se na displeji. I proto nyní Codemasters ústy viceprezidenta Garyho Rowa zvažují, jaké jejich zavedené značky by mohly ještě migrovat na mobilní platformy.

„Máme štěstí, že se v našem portfoliu nachází tolik úžasných značek. Fanoušci se snad budou bavit naším Colin McRae, a pokud ano, zrevidujeme další klasické závodní hry. Rád bych třeba udělal World Touring Cars, což byl podle mého nejlepší díl TOCA Touring Car série. Fanoušci se nás rovněž ptají na Cannon Fodder, takže se na tuhle značku také zaměříme.“.

Jak se zdá, Cannon Fodder značka by se mohla vrátit v mobilní podobě, což nezní jako špatný nápad. Vše ale bude záležet na tom, jak se povede mobilnímu „Colinovi“. Rowe zároveň dodává, že se nepracuje jen na předělávkách klasických značek - v merku má rok fungující mobilní divize Codemasters i zbrusu nové značky. Tak se nechme překvapit. Jakou klasiku od Codemasters byste rádi viděli v nějaké, nejspíše mobilní, verzi?

Tagy: akční retro remake

Zdroje: Edge

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.