Krvesajství bude muset počkat. Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 se odkládá
zdroj: Archiv
Téma

Krvesajství bude muset počkat. Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 se odkládá

17. 10. 2019 9:45 | autor: Šárka Tmějová |

Hardsuit Labs nechtějí s Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 opakovat chyby prvního dílu. Ten své vydání musel kvůli finanční situaci uspěchat, čemuž se v tomto případě chtějí vyhnout a vyhradit si víc času na odladění technické stránky hry. Původní vyhrazené časové okno v první čtvrtletí příštího roku Bloodlines 2 nestihnou, přestože to prý pro vývojáře nebylo snadné rozhodnutí.

„Když jsme se vydali po stopách Bloodlines, hned jsme věděli, co ve hře chceme mít: Propracovaný, rozvětvený příběh; fascinující a skvěle zahrané postavy; bohaté univerzum World of Darkness. V tomto směru věříme tomu, že jsme na dobré cestě,“ uvádí ve společném prohlášení šéf studia Andy Kipling a hlavní narativní designér Brian Mitsoda.

zdroj: Archiv

Na druhé straně ale nechtějí s Bloodlines 2 přijít zbytečně brzo na úkor kvality a během posledních měsíců se ukázalo, že původní plán vydat hru v prvním kvartálu roku 2020 byla příliš optimistická vize. K tomuto uvědomění přispěla prý i zpětná vazba od fanoušků, kteří Hardsuit Labs naznačili, že si na hru raději počkají déle, ale chtěli by ji při vydání mít možnost alespoň dohrát i bez neoficiálních patchů.

Malou náplastí na bolest mohou být nové informace, které o upírském RPG mají vyplavat během berlínského PDXCONu v příštích dnech, konkrétně během sobotního streamu. Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 podle vývojářského blogu stále vyjde v roce 2020, ale spíše až k jeho konci.

Nejnovější články