zavřít

Krvesajství bude muset počkat. Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 se odkládá

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro Xbox One X

- Téma autor: Šárka Tmějová Komentáře: 0

Hardsuit Labs nechtějí s Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 opakovat chyby prvního dílu. Ten své vydání musel kvůli finanční situaci uspěchat, čemuž se v tomto případě chtějí vyhnout a vyhradit si víc času na odladění technické stránky hry. Původní vyhrazené časové okno v první čtvrtletí příštího roku Bloodlines 2 nestihnou, přestože to prý pro vývojáře nebylo snadné rozhodnutí.

„Když jsme se vydali po stopách Bloodlines, hned jsme věděli, co ve hře chceme mít: Propracovaný, rozvětvený příběh; fascinující a skvěle zahrané postavy; bohaté univerzum World of Darkness. V tomto směru věříme tomu, že jsme na dobré cestě,“ uvádí ve společném prohlášení šéf studia Andy Kipling a hlavní narativní designér Brian Mitsoda.

Na druhé straně ale nechtějí s Bloodlines 2 přijít zbytečně brzo na úkor kvality a během posledních měsíců se ukázalo, že původní plán vydat hru v prvním kvartálu roku 2020 byla příliš optimistická vize. K tomuto uvědomění přispěla prý i zpětná vazba od fanoušků, kteří Hardsuit Labs naznačili, že si na hru raději počkají déle, ale chtěli by ji při vydání mít možnost alespoň dohrát i bez neoficiálních patchů.

Malou náplastí na bolest mohou být nové informace, které o upírském RPG mají vyplavat během berlínského PDXCONu v příštích dnech, konkrétně během sobotního streamu. Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 podle vývojářského blogu stále vyjde v roce 2020, ale spíše až k jeho konci.

Tagy: upíři RPG

Zdroje: Bloodlines2.com

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.