zavřít

GOG slaví 11. výročí, jak jinak než slevami

PlayStation 4 Windows MAC Xbox One PS4 Pro Switch Xbox One X

- Téma autor: Šárka Tmějová Komentáře: 0

Digitální obchod GOG začínal se specializací na staré dobré klasiky, to už ale dávno neplatí a kromě kultovních her tam najdete i spoustu čerstvých novinek, což je dobře, protože 11. narozeniny se mezi obchodníky samozřejmě slaví jedině výprodeji a slevovými akcemi, v tomto případě až do výše 80 %. Ulovte si Zaklínače, Divinity: Original Sin 2 nebo klasická RPG za výhodnou cenu.

Zaměstnanci GOGu dali hlavy dohromady a zlevnili své oblíbené kousky napříč obchodem. Pořídit si tak můžete třeba třetího Zaklínače v edici GOTY nebo Hellblade: Senua’s Sacrifice za 15 eur. Kvalitní RPG z loňského roku Pathfinder: Kingmaker na GOGu prodávají hned v několika různých variantách, které teď všechny nakoupíte za poloviční cenu.

Zájem je i o Divinity: Original Sin 2, které stojí 27 eur. České Kingdom Come: Deliverance zlevnilo na 15 eur, stejně jako jeho královská kolekce DLC. Ve slevách najdete taky spoustu kousků ze sérií Heroes of Might and Magic a X-COM, adventury od LucasArts, Gothicy, Baldur’s Gate nebo třeba Stellaris a příslušné dodatky.

Kompletní seznam naleznete na webu obchodu. Slevy potrvají ještě tři dny, takže máte přes víkend dost času na výběr.

Tagy: výročí slevy

Zdroje: GOG.com

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.