zavřít

Game of Thrones mod pro Crusader Kings II přináší nové scénáře

Windows

- Téma autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Mody pro Crusader Kings II se těší velké popularitě a spolu se vzrůstající oblibou díla G.R.R. Martina a seriálu Hra o trůny se do čela moddderského pelotonu dostává mod Game of Thrones, který vás zavede do různých momentů ve válce o Západozemí. Nyní přichází nový update, který představí řadu změn, jejichž seznam si můžete přečíst zde (pozor, spoilery!).

Kromě spousty drobných a větších změn ale update 0.4.2 přináší i dva nové scénáře. První se týká rebelie rodu Blackfyrů proti Targaryenům a zavede vás tak hlouběji do minulosti Západozemí. Druhý scénář ale navazuje na děj knih Hostina pro vrány a Tanec s draky, a tak si o něm přečtěte až uvnitř článku – ovšem s vědomím, že pokud sledujete jen seriál nebo jste se tak daleko ještě ve čtení nedostali, můžete si obsaženými spoilery pořádně zkazit zážitek.

Takže, připraveni na spoilery? Byli jste varováni. Druhý scénář vám nabídne možnost zúčastnit se politického nástupu Dorne a rodu Martellů. Zároveň se objeví změněná situace na severu, kde Stannis dá Jonovi nabídku, která se neodmítá (byť to zde půjde).

Dostanete se tak do situace, kdy v čele Zlaté kumpanie, s předposledním přeživším Targaryenem, zaútočíte na Lannistery nebo se přidáte ke Stannisově tažení na severu. Klíčové postavy byly přemístěny, takže Aša už bude ve Stannisově zajetí a Theon už také svobodně neběhá po světě. A na jihu sbírá Doran Martell vojsko, aby se přidal ke Conningtonovi. Mod můžete stahovat na jeho stránkách.

Tagy: strategie fantasy modifikace Hra o trůny

Zdroje: Kotaku

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.