Brothers in Arms: Furious 4 i Rainbow 6 žijí, potvrzuje Ubisoft
zdroj: Archiv

Brothers in Arms: Furious 4 i Rainbow 6 žijí, potvrzuje Ubisoft

15. 6. 2012 17:13 | Téma | autor: Adam Homola |

O kooperativní akci Brothers in Arms: Furious 4, která na loňské E3 docela překvapila, se od té doby nikde nic nového neobjevilo. Gearbox mlčel, Ubisoft mlčel a na letošní E3 jsme se dozvěděli velké kulové. Nedávno navíc proběhly internetem nepotvrzené spekulace o tom, že je hra zrušena. Teď přímo Ubisoft potvrdil, že Brothers in Arms: Furious 4 zrušena není a hru prý znovu uvidíme. Víc jsme se bohužel nedozvěděli, takže je otázkou, jestli hru uvidíme ve stejné verzi, nebo došlo k nějakému restartu vývoje.

Tak jako tak to zní divně. Trochu lépe je na tom asi Rainbow 6 Patriots. Taky projekt, který byl oznámeý dřív, než oznámený být podle veho měl a dlouho se o něm nic nového neřeklo. “Nebylo to tady, protože jsme ukazovali jiné věci. Rainbow 6 ukážeme ve vhodnější dobu. V našem studiu v Montrealu se na hře pořád pracuje. Máme velké ambice, myslím, že to bude úžasný produkt. Dnes se nic nového nedozvíte, ale brzy už ano,” řekl v rozhovoru pro Polygon během E3 Laurent Detoc, výkonný ředitel Ubisoftu pro Ameriku.

Detoc byl bohužel ostražitý a tak se nenechal reportérem Polygonu nachytat - hbitě odrazil otázky na next gen platformy, Beyond Good and Evil 2 i na nového Prince z Persie. A co se týče skvěle vypadajících Watch Dogs, Detoc potvrdil, že na E3 hra běžela na PC a že Ubisoft má v úmyslu ji vydat na současné generaci konzolí. Next gen pro Watch Dogs sice nevyloučil, ale ani ho nijak nepotvrdil.

Nejnovější články