zavřít

Brothers in Arms: Furious 4 i Rainbow 6 žijí, potvrzuje Ubisoft

Windows PlayStation 3 Xbox 360

- Téma autor: Adam Homola Komentáře: 0

O kooperativní akci Brothers in Arms: Furious 4, která na loňské E3 docela překvapila, se od té doby nikde nic nového neobjevilo. Gearbox mlčel, Ubisoft mlčel a na letošní E3 jsme se dozvěděli velké kulové. Nedávno navíc proběhly internetem nepotvrzené spekulace o tom, že je hra zrušena. Teď přímo Ubisoft potvrdil, že Brothers in Arms: Furious 4 zrušena není a hru prý znovu uvidíme. Víc jsme se bohužel nedozvěděli, takže je otázkou, jestli hru uvidíme ve stejné verzi, nebo došlo k nějakému restartu vývoje.

Tak jako tak to zní divně. Trochu lépe je na tom asi Rainbow 6 Patriots. Taky projekt, který byl oznámeý dřív, než oznámený být podle veho měl a dlouho se o něm nic nového neřeklo. “Nebylo to tady, protože jsme ukazovali jiné věci. Rainbow 6 ukážeme ve vhodnější dobu. V našem studiu v Montrealu se na hře pořád pracuje. Máme velké ambice, myslím, že to bude úžasný produkt. Dnes se nic nového nedozvíte, ale brzy už ano,” řekl v rozhovoru pro Polygon během E3 Laurent Detoc, výkonný ředitel Ubisoftu pro Ameriku.

Detoc byl bohužel ostražitý a tak se nenechal reportérem Polygonu nachytat - hbitě odrazil otázky na next gen platformy, Beyond Good and Evil 2 i na nového Prince z Persie. A co se týče skvěle vypadajících Watch Dogs, Detoc potvrdil, že na E3 hra běžela na PC a že Ubisoft má v úmyslu ji vydat na současné generaci konzolí. Next gen pro Watch Dogs sice nevyloučil, ale ani ho nijak nepotvrdil.

Tagy: akční sci-fi historická FPS taktická 3rd person

Zdroje: Polygon

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.