Face of Mankind, Paradise Cracked, Xenus (Boiling Point)
zdroj: Archiv

Face of Mankind, Paradise Cracked, Xenus (Boiling Point)

Vývojář:
Vydavatel:
Platformy:
Detail hry

28. 11. 2002 4:04 | Recenze | autor: Redakce Games.cz |

Pravou tvář lidstva se chystají vývojáři z Duplex Systems odhalit v připravované MMORPG Face of Mankind.

Spolu s hrou byste se měli přenést do 24.století, kdy se naše planeta potýká s neúnosnou populační explozí a celou situaci ještě zpříjemňuje přílet agresivní mimozemské civilizace. Svět se zmítá v problémech, demokratické systémy se hroutí a každému jde především o vlastní záchovu. Zbytky lidstva se uchýlily do kolonií, které zde budou suplovat herní guildy. Se svoji postavou pak můžete hrát za jednu z nich, a to z pohledu první nebo třetí osoby.

Obrázek zdroj: Archiv    Obrázek zdroj: Archiv    Obrázek zdroj: Archiv
Face of Mankind galerie  ||  Paradise Cracked galerie  ||  Xenus galerie

Další výlet do budoucnosti nám zprostředkuje cyberpunková RPG strategie Paradise Cracked. Narozdíl od výše zmiňované on-linovky vidí pánové z ruského MiST Landu následující vývoj lidstva mnohem pozitivněji. Jen si to představte - všechnu práci zastanou stroje a lidská rasa se jen baví a komunikuje spolu přes internet. Ne vše je ale tak růžové, jak se na první pohled zdá. Muži i ženy leniví, civilizace degeneruje a lidstvo vymírá. V roli mladého hackera se tomu můžete pokusit zabránit.

A do Ruska se podíváme ještě jednou, tentokrát v souvislosti s akční RPG střílečkou Xenus. Spolu s ní se dostanete do mafiánského podsvětí, ale trochu jiného než jaké nám nabídla úspěšná česká akce pánů Pilipa a Bubeníka. Místem určení je Kolumbie a vám jistě lehce dojde, že půjde o mafii drogovou. Jako Kevin Mayers se vypravíte do jejích spárů, a to proto, abyste pomohli své sestře novinářce, která patrně ví více než by měla. Xenus bude obsahovat i multiplayer s oblíbenými mody a že hra vypadá vskutku nadějně si můžete ověřit i z nových obrázků.
zdroj: RPGVault, TTG

kate

Nejnovější články