Vychází nekompromisní sci-fi survival Symmetry plný mrazu a nebezpečí
zdroj: tisková zpráva

Vychází nekompromisní sci-fi survival Symmetry plný mrazu a nebezpečí

22. 2. 2018 9:30 | Preview | autor: Adam Homola |

Vizuálně krásná, hratelnostně nekompromisní. Alespoň tak se tváří čerstvě vydaná 2D survival hra Symmetry, která vám nic nedaruje. Musíte se v ní ponořit do role „správce“ několika přeživších, které ztroskotání vesmírné lodi na opuštěné, nehostinné planetě nezabilo. Zabít je ale v následujících hodinách může spousta věcí a vy jste tu od toho, aby se tak nestalo.

Symmetry, kterou jsme vám připomínali vlastně docela nedávno, tedy už konečně vyšla. Najdete ji na PC, PlayStation 4 i Xbox One a můžete se tak vesele pustit do obtížného přežívání. Posádku nebudou ohrožovat drsná monstra, ale ještě drsnější prostředí.

Planeta není jen opuštěná a nehostinná, ale navíc ještě mrazivá. A vy, kromě toho, že řešíte všemožné potřeby posádky, se musíte v rámci časového limitu postarat i o samotnou loď. Opravit ji, zprovoznit a pokud možno se dostat z planety co nejrychleji pryč.

zdroj: Archiv

Pokud vám v Symmetry dojde čas, suroviny, nebo uděláte nějaké špatné rozhodnutí, znamená to smrt. Jenže i po ní následuje jedno těžké rozhodnutí – zbavíte se těla, nebo ho naopak „využijí“ zbylí členové posádky? Rozhodovat se můžete začít klidně hned, stránku hry na Steamu najdete tady a recenzi na Games v brzké době.

Nejnovější články