zavřít

Vychází nekompromisní sci-fi survival Symmetry plný mrazu a nebezpečí

PlayStation 4 Windows MAC Xbox One

- Preview autor: Adam Homola Komentáře: 0

Vizuálně krásná, hratelnostně nekompromisní. Alespoň tak se tváří čerstvě vydaná 2D survival hra Symmetry, která vám nic nedaruje. Musíte se v ní ponořit do role „správce“ několika přeživších, které ztroskotání vesmírné lodi na opuštěné, nehostinné planetě nezabilo. Zabít je ale v následujících hodinách může spousta věcí a vy jste tu od toho, aby se tak nestalo.

Symmetry, kterou jsme vám připomínali vlastně docela nedávno, tedy už konečně vyšla. Najdete ji na PC, PlayStation 4 i Xbox One a můžete se tak vesele pustit do obtížného přežívání. Posádku nebudou ohrožovat drsná monstra, ale ještě drsnější prostředí.

Planeta není jen opuštěná a nehostinná, ale navíc ještě mrazivá. A vy, kromě toho, že řešíte všemožné potřeby posádky, se musíte v rámci časového limitu postarat i o samotnou loď. Opravit ji, zprovoznit a pokud možno se dostat z planety co nejrychleji pryč.

Pokud vám v Symmetry dojde čas, suroviny, nebo uděláte nějaké špatné rozhodnutí, znamená to smrt. Jenže i po ní následuje jedno těžké rozhodnutí – zbavíte se těla, nebo ho naopak „využijí“ zbylí členové posádky? Rozhodovat se můžete začít klidně hned, stránku hry na Steamu najdete tady a recenzi na Games v brzké době.

Tagy: budoucnost sci-fi survival

Zdroje: tisková zpráva

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.