zavřít

Válečná strategie Sudden Strike 4 zaútočila na Steam a brzy i na PS4

PlayStation 4 Windows MAC Linux

- Preview autor: Adam Homola Komentáře: 0

Jedna z nejznámějších strategických sérií se po sedmi letech vrací s dalším dílem. Sudden Strike 4 vyšla na Steamu, kde je dostupná pro Windows, Mac i Linux. PlayStationu 4 verze se objeví 15. srpna. Co mohou hráči od čtyřky čekat?

Sudden Strike 4 nabízí tři velké kampaně odehrávající se na různých bojištích druhé světové války, kdy budete velet armádám Anglie, Ameriky, Německa a Sovětského svazu.

Do bitev se vydáte s více jak stovkou různých jednotek a vůbec poprvé v rámci série si budete moct vybrat jednoho z devíti velitelů. Každý z nich bude mít na bitvy jiný vliv, a každý z nich propůjčí jednotkám v předních liniích nějaké užitečné schopnosti. Kromě dvou desítek singleplayerových scénářů si můžete zahrát také skirmish a nechybí samozřejmě ani mulitplayer.

Sudden Strike 4 najdete na Steamu za cenu 50 euro už teď, zatímco na PlayStation 4 od 15. srpna

Tagy: strategie akční historická válečná

Zdroje: tisková zpráva

Kupte na Alza.cz

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.