zavřít

V budovatelské strategii Block’hood si můžete vyzkoušet i stavbu babylonské věže

Windows MAC Linux

- Preview autor: Adam Homola Komentáře: 0

Block’hood je netradiční budovatelská strategie, která dokáže zaujmout už na první pohled viz naše dojmy z hraní. Ve hře totiž nestavíte město do šířky, ale do výšky. A budovat město budoucnosti můžete díky vydání hry na Steam a GOG klidně hned teď. Jestli se vám z toho vyklube utopie, nebo to všechno sklouzne do dystopie, je už jen na vás.

V původní early access verzi jste mohli v Block’hood stavět vysoká města s pomocí 90 stavebních částí, nyní jich máte v plné hře k dispozici přes 200. Nejde při tom jen o ledabylé naházení jedné stavební kostky na druhou, jako v Tiny Tower.

V Block’hood musíte trochu víc přemýšlet, plánovat a řešit věci často i experimentálními způsoby. Během stavění totiž budete řešit i ekosystémy uvnitř jednotlivých sousedství. O všechny čtvrti a vlastně i celé město se musíte navíc starat pořád, jinak dojdou jednotlivým stavebním blokům suroviny a začnou nevyhnutelně chátrat.

Hra není jen o neobyčejném stavění města, ale nabízí i příběhový mód o pěti epizodách. Vedle něj si můžete zahrát módy Challenge, Sandbox či Eduction. Block’hood seženete za 10 euro na Steamu i GOG.

Tagy: strategie budovatelska

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.