zavřít

Update Děti Úsvitu posouvá online akci Crossout o kousek blíž ke sci-fi

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro

- Preview autor: Adam Homola Komentáře: 0

Multiplayerová akční jízda Crossout se pomalu blíží svému vydání a aktuální update s číslem 0.8.0 s označením Děti Úsvitu se na tom podílí nemalou měrou. Svým rozsahem se řadí k jednomu z největších updatů hry přidávající nejen novou frakci a sci-fi technologie, ale také řadu drobných vylepšení a úprav.

Skupina Děti Úsvitu je obecně založena na pokročilých technologích, proto jí dominují vznášedla a silné tesla kanóny. K tomu si připočtěte ještě nové kabiny a různé konstrukční součástky a vyjde vám balíček, kde si můžete se vzhledem i funkcemi vašeho vozidla docela slušně vyhrát.

Novinky využijete jak v soubojích jeden na jednoho, tak i během skupinových potyček. Tady přijde vhod například tesla kanón Spark III, jeho řetězový útok dokáže zasáhnout několik nepřátel najednou. Z podobného ranku je pak plazmový Quasar vrhající rozžhavené koule plazmy, které po dopadu vybuchnou a poškodí všechno v dosahu.

Z dalších novinek lze jmenovat modul pokročilého zaměřovače, který protivníky umí zvýraznit a sledovat, nebo třeba generátor energie, štítů a dalších patnáct nových součástek. K Dětem Úsvitu se ale nepřipojíte jen tak.

Abyste si mohli začít se všemi těmi novotami hrát, musíte mít reputaci u Nomads alespoň na desítce, jinak je vám nová frakce zapovězena. Nový update rozšiřuje Crossout také o dvě nové mapy Cursed Mines a Broken Arrow a jeden nový PvE raid. V něm je vaším úkolem chytit a zajistit cenný náklad dřív, než dorazí do cíle.

Crossout

Náklad převáží dva obrněné a vyzbrojené transportéry s doprovodem dalších ozbrojených vozidel, takže o nic jednoduchého nepůjde. Vývojáři upozorňují, že bez příkladné kooperace se spoluhráči se v raidu moc neobejdete.

K tomu všemu si přidejte ještě několik nových portrétů, úpravy fyziky, uživatelského rozhraní, ladění balancu i stávajících map… A vyjde vám, že Děti Úsvitu se může v rámci updatů pro Crossout skutečně zařadit mezi ty největší. Update by už měl na severech běžet, stačí tedy jen aktualizovat a můžete si všechny novoty vyzkoušet na vlastní kůži.

Tagy: online akční

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

 • hra F1 2019

  F1 2019 vás jakožto oficiální videohra turnaje Fia Formula ...

  1699 Kč Koupit
 • hra GRID (PC)

  GRID přinese závody na čtyřech kontinentech v ...

  1199 Kč Koupit
 • hra F1 2019

  F1 2019 vás jakožto oficiální videohra turnaje Fia Formula ...

  1999 Kč Koupit

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.