Připravte si kyberkatanu, vyšla Redux verze kyberpunkové střílečky Hard Reset
zdroj: Archiv

Připravte si kyberkatanu, vyšla Redux verze kyberpunkové střílečky Hard Reset

3. 6. 2016 17:12 | Preview | autor: Adam Homola |

Jak vývojáři z Flying Wild Hog v lednu oznámili, tak také učinili a vylepšená verze kyberpunkové střílečky Hard Reset Redux se dnes dostala na pulty obchodů. Nabízí vedle hezčí grafiky také nový obsah a to konkrétně ve formě nepřátel a zbraně s všeříkajícím názvem Cyber-Katana. Vylepšenou verzi hry seženete jak na PC, tak na PlayStationu 4 a Xboxu One. Jen v případě PS4 by měla být hra dostupná v celé Evropě až 8. června.

Zajímavé je, že majitelé původní hry nedostanou její Redux verzi jako bezplatný upgrade jak bývá v podobných případech dobrým zvykem, ale budou muset sáhnout do peněženky. Nicméně vývojáři si uvědomují, že by měli trochu slevit a nabízí alespoň časově neomezenou slevu 85 procent.

Slevovou akci nejde zkombinovat s jinou akcí na hru a překvapivě platí i pro majitele Shadow Warriora z roku 2013 a to jak na Steamu, tak i GOG verzi. A aby nebylo cross-marketinu málo, všichni majitelé Hard Reset Redux dostanou zmíněnou Cyber-Katanu i do Shadow Warrior 2 ihned jak hra vyjde.

zdroj: Archiv

Původní Hard Reset vyšla už v roce 2011 a v recenzi si od Karla Drdy vysloužila solidní sedmičku. Hra od té doby jistě zastarala, ale právě Redux verze by jí mohla vlít novou krev do žil. Reakce hráčů na Steamu i GOG jsou zatím kladné a tak by mohli mít fanoušci FPS žánru zase na chvíli co hrát. Standardní cena je 20 eur.

Nejnovější články