zavřít

Nový Prince of Persia: The Sands of Time

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

UbiSoft Entertainment dnes odhalil své plány ohledně nového titulu navazujícího na sérii veleznámé akční adventury Prince of Persia.

Nová hra s názvem Prince of Persia: The Sands of Time vzniká za spolupráce montrealského produkčního studia UbiSoftu, jehož nejnovější dílo - Splinter Cell - nyní vesele všichni paříte a Jordana Mechnera, původního tvůrce Prince of Persia. Těšit se mohou všichni hráči, neboť se tento titul chystá pro všechny platformy. Vydání je naplánováno na 4. čtvrtletí tohoto roku.


nové obrázkykompletní galerie

Prince of Persia: The Sands of Time se bude odehrávat v exotickém, tajemném světě představovaném perskou architekturou, zvířectvem i oděvy. Poté, co jeho otec napadl palác Maharajah, použije princ, podveden zrádným vezírem, magickou dýku na vypuštění nebezpečných písků času (Sands of Time) ze zdobených přesýpacích hodin. To nebyl dobrý nápad a proto se hráč vtělí do jeho osoby a za pomoci krásné a tajemné, ale možná i trochu nedůvěryhodné spojenkyně se pokusí znovu získat písky času a nastolit v zemi mír. K dispozici jsou zatím pouze jenom tři malé obrázky, které si však i tak jistě rádi prohlédnete.
zdroj: PR, factor

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.