Notně vylepšený Assassin’s Creed III chytne druhý dech v březnu příštího roku
zdroj: tisková zpráva

Notně vylepšený Assassin’s Creed III chytne druhý dech v březnu příštího roku

10. 10. 2018 14:30 | Preview | autor: Adam Homola |

Assassin’s Creed Odyssey je pořádný macek sám o sobě. Kdyby vám přesto nestačil, můžete si připlatit za docela robustní season pass, jehož součástí není jen přídavný obsah do nové hry, ale rovnou i celé dva starší díly série: Assassin’s Creed III Remastered a Assassin’s Creed Liberation Remastered. Obě hry majitelé season passu dostanou v jejich doposud nejlepším stavu. Ostřejšími texturami to teprve začíná.

Oba tituly obdrží majitelé season passu v březnu příštího roku a oba vám na PlayStation 4 a Xbox One poběží v 1080p. Na PlayStation 4 a Xbox One X si je pak můžete užít rovnou ve 4K.

Remaster trojky bude navíc podporovat i HDR a vizuální stránku hry nadále vylepší vyšší rozlišení textur, nový systém pro vykreslování světla a další blíže nespecifikované grafické úpravy. Ubisoft navíc prozradil, že zlepšení se nebudou týkat jen grafiky, ale dokonce i některých herních systémů. Na bližší detaily si budeme muset ještě počkat, ale jedním z nich bude i větší hustota davů, jak se píše na oficiální support stránce hry.

Assassin’s Creed III Remastered nebude jen vylepšenou původní hrou. Obsáhne v sobě i příslušná DLC, tedy Benedict Arnold Missions, Hidden Secrets Pack a všechny epizody Tyranny of King Washington (The Infamy, The Betrayal, The Redemption).

zdroj: Archiv

Season pass, respektive remaster třetího dílu, bude také obsahovat již zmíněný remaster Liberation. U něj se už tvůrci tolik nerozpovídali, ale víme například, že hra bude mít také vylepšené nasvícení, prostředí a další efekty.

Pokud byste tak náhodou stihli do března příštího roku dohrát komplet celý Assassin’s Creed Odyssey i se všemi DLC a pořád byste chtěli další nášup, můžete se vrhnout do remasteru trojky a Liberation. Ty vám vystačí několik dalších desítek hodin a svým způsobem suplují Assassina pro rok 2019.

Ubisoft se už totiž nechal slyšet, že příští rok žádný velký, plnohodnotný Assassin’s Creed nevyjde a série si dá, stejně jako mezi Syndicate a Origins, další malou pauzu.

zdroj: Archiv

Nejnovější články