zavřít

Multiplayer God of War: Ascension nabídne i co-op mód

PlayStation 3

- Preview autor: Petr Poláček Komentáře: 0

Jestli majitelé PS3 očekávají se zatajeným dechem nějaký titul, pak je to God of War: Ascension, který vychází příští týden 15. března. A přesto, že vydání hry už je na dohled, mají tvůrci ještě pořád v zásobě informace o doposud nepředstavených herních prvcích. Jedním z nich je kooperativní mód Trial of the Gods, ve kterém dva hráči vytvoří sehraný mini tým a budou čelit pěti vlnám stále tužších nepřátel a návdavkem k tomu ještě časovému limitu.

Zmíněný mód vám představí názorné video, které najdete v článku. V Trial of the Gods začnete s fixním časovým limitem, který si budete prodlužovat s každou sejmutou příšerou (celkem je jich 15 druhů). Za likvidaci celé vlny nepřátel dostanete bonusový čas navíc, míra obdarování časem se bude určovat dle toho, jak rychle a stylově jste příšery vyřídili. Tímto způsobem musíte nakumulovat dostatek času, abyste vůbec měli šanci absolvovat všech pět vln, protože na konci váš čeká bossák.

Po vydání hry bude Trial of the Gods dostupný na třech mapách, další tvůrci zpřístupní postupem času. Proč byste ale měli ztrácet čas zrovna v Trial of the Gods módu, když se budete moci vrhnout přímo do normálního multiplayeru? Jasné jako facka, abyste si trošku vyšperkovali svého geroje a do kompetitivních soubojů nešli s holou prdelí a měli po ruce užitečné schopnosti, zbraně a další propriety. Hezká však na Trial of the Gods je možnost hrát sólo, pokud náhodou nemáte po ruce kámoše.

...

Video z módu Trial of the Gods

Někde okolo se válí ještě druhé video, které vám ukáže, co všechno získáte spojením svého avatara v multiplayeru s bohem Poseidonem. Díky této alianci budete moci nepřátele mrazit, posilovat elementální obranu vašeho týmu, potažmo své kolegy a sami sebe uzdravovat. Schopnosti Poseidona jsou tedy spíše defensivního charakteru a navíc fungují na docela velké ploše.

Přestože embargo na zveřejnění recenzí God of War: Ascension uplyne až dnes v podvečer, nemůžeme vám zatím říci, jaká hra je, i když minimálně u singleplayerové části máme jasno. Text recenze singlu je už také napsaný. Jelikož je ale součástí GoW: Ascension i poměrně podstatný multiplayer prvek, počkáme, až si ho budeme moci řádně vyzkoušet a až poté vydáme recenzi. Nebojte, mělo bychom to stihnout ještě před vydáním, abyste si v případě zájmu mohli z naší recenze odnést o hře nějaké ty užitečné poznatky.

...

Video prezentující schopnosti, která vám dodá spojení s bohem Poseidonem

Tagy: akční mytologie

Zdroje: EU PlayStation blog

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.