Kickstarter Divinity: Original Sin II prosvištěl kolem původního cíle - tvůrci museli přidat stretch goaly
zdroj: tisková zpráva

Kickstarter Divinity: Original Sin II prosvištěl kolem původního cíle - tvůrci museli přidat stretch goaly

28. 8. 2015 18:02 | Preview | autor: Adam Homola |

Kickstarter kampaň Divinity: Original Sin II se může hrdě postavit bok po boku těm nejúspěšnější. Larian Studios zatím nejsou s kampaní u konce, ale na začátku: hru se jim podařilo zafinancovat za pouhých 12 hodin. Původní požadavek na 500 000 dolarů je už dávno překonaný, Kickstarter teď hlásí přes 850 000 vybraných dolarů. Pořádným nakopnutím pro další vybrané statisíce by měly být čerstvě oznámené stretch goaly, které hru potenciálně rozšiřují a vylepšují.

První stretch goal hráči pokořili ještě předtím, než ho stihli tvůrci oznámit. Na 700 000 dolarech visí Strategist Mode: nový mód, určený především pro hardcore hráče. Jakmile ho aktivujete, bude hra podstatně těžší: nepřátelé na vás půjdou ve větších počtech, s více kouzly, možnostmi a vylepšenou umělou inteligencí. Na ten se už tedy můžete těšit. Padl však i druhý stretch goal na 850 000 dolarech, který představuje volitelný strom schopností.

Vývojáři si prý navymýšleli tolik schopností, že je všechny do hry nenacpou. Po dosažení mety 850 000 dolarů si tak můžete (po skončení kampaně) vybrat, jestli chcete strom schopností Polymorpher, Trap Master, Bard, Unarmed Combatant, Summoning Master, Juggernaut, Guardian nebo Alchemist. Každá kategorie čítá 16 unikátních schopností, takže bude s čím dovádět.

zdroj: Archiv

Na rovném milionu dolarů přibydou do hry Racial Skills. O velkém významu původu všech hlavních postav jsme už psali minule, ale ve hře by standardně nebyly schopnosti unikátní pro jednotlivé rasy. Jestliže se ale vybere milion dolarů, udělají vývojáři sadu specifických skillů, schopností a talentů pro každou rasu. Tím se navýší už tak bohatá variabilita a zároveň prostor pro znovuhratelnost.

Na 1 200 000 dolarech pak trůní zcela nová rasa. Vedle lidí, elfů, trpaslíků a ještěrů budete moct hrát za nemrtvého. A to samozřejmě kompletně se vším všudy včetně unikátního původu, schopností, vlastností apod. Po dosažení částky 1 350 000 dolarů dostanete druhou volbu stromu schopností z výše uvedených a na 1,5 milionu dolarů přibude do hry Hall of Echoes. Má jít o zemi nemrtvých, jakýsi duchovní svět plný tajemství.

Divinity: Original Sin II zdroj: tisková zpráva

V tuto chvíli myslím není nijak přehnané tvrdit, že Divinity: Original Sin II má klidně na víc než na 1,5 milionu dolarů. Do konce kampaně zbývá ještě 32 dnů, což představuje spoustu času pro pořádné rozjetí kampaně a pro flek mezi těmi nejúspěšnějšími herními Kickstartery. Detaily stretch goalů najdete na Kickstarteru a pokud vás zajímá jak se vývojáři trápí na velké press tour v Americe, můžete se podívat na tohle video.

Nejnovější články