Epic rozšířil Unreal Tournament o novou mapu Underland a osm úkolů
zdroj: Archiv

Epic rozšířil Unreal Tournament o novou mapu Underland a osm úkolů

26. 5. 2016 12:04 | Preview | autor: Adam Homola |

Nový Unreal Tournament je sice stále v alfě a kdy vyjde plná verze zatím vůbec netušíme. Vývojáři ale novým obsahem pro alfu nešetří. Aktuálním příkladem je nová mapa s názvem Underland. Ta je vhodná pro šest až osm hráčů, kteří proti sobě bojují mezi velkými věžemi, které hlídají vchod do rozlehlých jeskyní.

Prototyp mapy je k nahlédnutí na porovnávacích obrázcích na blogu hry. Obrázky z finální verze Underland pak najdete v galerii na kartě hry. Při designování mapy jí vývojáři říkali pracovně Tuba a pak nechali mapu v konečné verzi pojmenovat hráčskou komunitou. Po debatě na diskuzních fórech přišel s finálním názvem Underland uživatel Archer6621 a tvůrcům se líbil natolik, že zůstal.

Součástí nové alfa verze Unreal Tournament je také osm nových offline úkolů Blue Star. Čtyři z nich najdete na mapě Underland a čtyři na mapě Chill. Epic také zapracoval na vyladění uživatelského rozhraní a upravil i vyvážení účinnosti zbraní. Kompletní seznam všech změn najdete na oficiální wiki. Pokud byste si chtěli zastřílet v multiplayeru tak trochu postaru, můžete si nový UT stáhnout zdarma z oficiálního webu hry.

zdroj: Vlastní

Nejnovější články