zavřít

Datadisk pro World of Warcraft s třetí frakcí?

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Na některých herních serverech, jako například ActionTrip nebo PhilGaming se dnes překvapivě objevilo oznámení datadisku Northrend pro bestseller World of Warcraft.

Má do tohoto fantasy MMORPG přidat nový kontinent Northrend na severu (fanouškovská mapka), novou hráčskou frakci i rasu, další předměty, questy a rozvést více příběh. Přídavek prý bude určen pro charaktery na vysokém levelu a přinese rovněž vylepšený grafický engine. World of Warcraft: Northrend údajně má být odhalen na květnovém E3, dostat se do fáze betatestu v létě a vyjít na podzim 2005.

Vše to sice zní hezky a tisková zpráva působí věrohodně, včetně té typické PR mluvy s hypem i citací prezidenta Mike Morhaimema, ale zástupce vývojářů z Blizzardu na oficiálním fóru popřel, že by toto ohlášení s datem 28. března 2005 pocházelo od nich: "Třetí hráčská frakce není v plánu. Nejen, že by vyžadovala vytvoření spoustu nového obsahu, ale stávající hra by musela být značně upravena a znovu vybalancována. Sice by to pro nás byla velká výzva, avšak skýtala by příliš velké nebezpečí pro udělání chyb." Ač je tedy téměř jisté, že se v budoucnu nějakého datadisku pro World of Warcraft dočkáme, v případě Northrendu si buď někdo s bujnou fantazií vymyslel předčasný aprílový vtípek nebo je výše citovaná zpráva částečně či kompletně nepravdivá...
zdroj: Actiontrip, fóra

jd

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.