zavřít

České kyberpunkové RPG Dex vychází na handheld PlayStation Vita

PlayStation 4 Windows MAC VITA Wii U Xbox One Linux

- Preview autor: Adam Homola Komentáře: 0

České studio Dreadlocks vydalo své 2D kyberpunkové RPG Dex na PC, Macu, Linuxu a nedávno i na konzolích PlayStation 4 a Xbox One. Dnes rozšířil seznam platforem také handheld PlayStation Vita, který je předposlední oznámenou platformou, na které se Dex objeví.

Dex podporuje na PS Vita funkci Cross-Buy, tudíž majitelé PS4 verze hry mají PS Vita verzi zdarma a naopak. Handheldová verze hry má cca 2,2 GB, není kompatibilní s PlayStation TV a na PS Store vás vyjde na 549 Kč – tedy zhruba 20 eur, což je stejná cena jako na PC.

Hru najdete na PS Vita ve stejné podobě jako na jiných platformách, nejde tak o žádnou jednodušší či osekanou verzi, ale o plnohodnotnou Dex. Ta se po trochu uspěchaném vydání dočkala spousty patchů a oprav, a nakonec i své Enhanced Edition.

Handhledem PS Vita ještě vývojáři z Dreadlocks nekončí. V plánu je ještě dlouho oznámená verze pro Nintendo Wii U, u níž ale ještě datum vydání neznáme. Jestli to u Wii U skončí, nebo se hra časem podívá třeba také na Nintendo Switch, či jiné platformy, zatím vývojáři neoznámili.

Tagy: akční RPG kyberpunk 2D

Zdroje: tisková zpráva

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.