Bitva na filmové planetě Jakku začíná ve Star Wars: Battlefront už dnes
zdroj: tisková zpráva

Bitva na filmové planetě Jakku začíná ve Star Wars: Battlefront už dnes

1. 12. 2015 14:49 | Preview | autor: Adam Homola |

Premiéra filmu Star Wars: Síla se probouzí se blíží a EA společně s vývojáři z DICE vydávají při té příležitosti první DLC pro Star Wars: Battlefront s názvem The Battle of Jakku. Jestliže jste si Battlefront předobjednali, máte k Jakku přístup už od dnešního dne. Všem ostatním majitelům hry se DLC zpřístupní zdarma 8. prosince, tedy nedlouho před premiérou očekávaného filmu.

Část filmu Star Wars: Síla se probouzí se bude na Jakku odehrávat a díky hře se můžete na pouštní planetu podívat s malým předstihem, byť tam Rey či Finna nepotkáte. The Battle of Jakku se odehrává 29 let před událostmi filmu a na vlastní virtuální kůži uvidíte, jak se z téhle části planety stalo vrakoviště, které vás čeká na stříbrném plátně.

The Battle of Jakku do Battlefront přidá dvě nové mapy a jeden nový mód s názvem Turning Point a jde o pořádnou melu až pro 40 hráčů. Opět se proti sobě postaví Rebelové a Impérium, přičemž ti první jmenovaní nebudou mít zrovna lehký úkol. Musí najít a zabrat jeden ze tří kontrolních bodů, které musí Impérium bránit.

zdroj: Archiv

Rebelové mají na zabrání bodu omezený čas, ale pokud se jim to podaří, časomíra zase poskočí nahoru a na mapě se objeví další kontrolní bod. Takhle se musíte propracovávat jedním kontrolním bodem za druhým až se nakonec dostanete do základny Impéria, kde svedete finální bitvu.

Vedle módu Turning Point nabídne The Battle of Jakku i dvě nové mapy: Graveyard of Giants (dostupná v módech Turning Point, Supremacy, Walker Assault a Fighter Suqadron) a Goazan Badlands (dostupná v módech Blast, Drop Zone, Droid Run, Cargo, Hero Hunt a Heroes vs Villains), jak uvádí EA na webu hry.

Nejnovější články