Tea Club #29: Contra Concept o parkourové skákačce Ricky Runner
zdroj: tisková zpráva

Tea Club #29: Contra Concept o parkourové skákačce Ricky Runner

15. 8. 2018 17:30 | Podcast | autor: Redakce Games.cz |

Cesta od konceptu k vydání hry bývá spletitá a mnohým nezkušeným vývojářům dojdou síly ještě před cílovou rovinkou. To ale neplatí o dvojici Petr Soviš a Antonín Tripes, kteří se mohou označovat za veterány herního vývoje. Zkušenosti s prací na titulech jako DayZ, Zaklínač 3, Quantum Break nebo El Matador se rozhodli přetavit do vlastní parkourové skákačky Ricky Runner, která je zároveň závodní atletickou hrou s otevřeným světem připraveným na hledání nejoptimálnější cesty. Petr s Antonínem v Tea Clubu vykládají karty na stůl, popisují bohatý animační systém, důležité fyzikální zákony, stavbu úrovní, ale také vzpomínají na své předchozí zaměstnavatele a úspěchy.

Ricky Runner není pouze pro hardcore sběratele bonusů a olympioniky v přesném skákání mezi plošinkami. Podmínkou zábavnosti je podle autorů přístupnost, která umožní projít hrou i málo vyskákaným lidem a umožnit těm kreativnějším nalezení vlastní cesty. Aby to fungovalo, museli Petr s Antonínem najít i tu svoji cestu skrz herní průmysl. O tom všem se dozvíte v necelé půlhodině Tea Clubu – tak směle do toho!

zdroj: Archiv

Jak je na Games.cz zvykem, kromě video verze je k dispozici i audio pro poslech v autobuse, tramvaji, metru, vlaku, letadlu, ponorce, Mezinárodní vesmírné stanici nebo v autě.

Podcasty od Games.cz a další videa od naší redakce můžete sledovat i na našem YouTube kanálu. Případné dotazy a připomínky nebo tipy směrujte do dedikované diskuze nebo na email podcast@games.cz. Děkujeme za přízeň!

Nejnovější články