zavřít

Tea Club #29: Contra Concept o parkourové skákačce Ricky Runner

PlayStation 4 Windows MAC Xbox One Linux PS4 Pro Switch Xbox One X

- Podcast autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Cesta od konceptu k vydání hry bývá spletitá a mnohým nezkušeným vývojářům dojdou síly ještě před cílovou rovinkou. To ale neplatí o dvojici Petr Soviš a Antonín Tripes, kteří se mohou označovat za veterány herního vývoje. Zkušenosti s prací na titulech jako DayZ, Zaklínač 3, Quantum Break nebo El Matador se rozhodli přetavit do vlastní parkourové skákačky Ricky Runner, která je zároveň závodní atletickou hrou s otevřeným světem připraveným na hledání nejoptimálnější cesty. Petr s Antonínem v Tea Clubu vykládají karty na stůl, popisují bohatý animační systém, důležité fyzikální zákony, stavbu úrovní, ale také vzpomínají na své předchozí zaměstnavatele a úspěchy.

zdroj: Archiv

Ricky Runner není pouze pro hardcore sběratele bonusů a olympioniky v přesném skákání mezi plošinkami. Podmínkou zábavnosti je podle autorů přístupnost, která umožní projít hrou i málo vyskákaným lidem a umožnit těm kreativnějším nalezení vlastní cesty. Aby to fungovalo, museli Petr s Antonínem najít i tu svoji cestu skrz herní průmysl. O tom všem se dozvíte v necelé půlhodině Tea Clubu – tak směle do toho!

zdroj: Archiv

Jak je na Games.cz zvykem, kromě video verze je k dispozici i audio pro poslech v autobuse, tramvaji, metru, vlaku, letadlu, ponorce, Mezinárodní vesmírné stanici nebo v autě.

Podcasty od Games.cz a další videa od naší redakce můžete sledovat i na našem YouTube kanálu. Případné dotazy a připomínky nebo tipy směrujte do dedikované diskuze nebo na email podcast@games.cz. Děkujeme za přízeň!

Tagy: česká hra 3D tea club skákačka

Zdroje: vlastní

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.