zavřít

Sledujte Fight Club #439 o novém Need of Speed, Call of Duty a chystaných peckách

- Podcast autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Need for Speed. Kdysi pojem, později střídání dobrých závodů s těmi horšími a v posledních letech série, co nedokáže držet krok. EA to každopádně nevzdává a tak už brzy dostaneme další díl, tentokrát s názvem Need for Speed Heat. Právě jeho oznámení bude jedním z témat dnešního, už 439. Fight Clubu.

Nezůstaneme ale jen u osmdesátkových závodů, nakoukneme i do války. Respektive do série Call of Duty, která se letos s rebootem Modern Warfare tak trochu vrací ke kořenům a zároveň se pokouší o něco nového – realističtější a uvěřitelnější přístup k akci.

Nakonec se stihneme podívat ještě do budoucnosti – trošku přeleštíme naše křišťálové koule a řekneme si, na které z nadcházejících her se těšíme, na které ne a proč.

Úplný závěr podcastu je pak váš. Dotazy nám můžete posílat na klasický email podcast@games.cz nebo se nás ptát během živého vysílání v chatu na YouTube.

Tagy: podcast

Zdroje: Vlastní

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.