zavřít

Sledujte Fight Club #436, ve kterém odstartujeme Kickstarter české hry Extinction Protocol

Windows PlayStation 3 Xbox 360 MAC Linux

- Podcast autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Studio Drawblack vám možná moc neřekne, ale jméno Tomáš Bachtík jste u nás už možná slyšeli. Tomáš je totiž autorem her pro virtuální realitu Golem VR a Arachnoid, o kterých se rozpovídal ve Fight Clubu #428. Nyní je zpátky, aby v živém přenosu odstartoval crowdfundingovou kampaň své nové počítačové hry Extinction Protocol.

Tomáš si nechává spoustu informací o Extinction Protocol pro sebe a bude proto na nás a na vás divácích vytáhnout z něj během vysílání rozumy. Budete mezi prvními na světě, kteří uvidí působivý trailer a obrázky zachycující tíživou atmosféru hry, která se inspirovala kousky jako Kingdom a Limbo. Své dotazy klaďte do chatu na YouTube, nebo je posílejte na mail podcast@games.cz.

Tagy: strategie simulace monstrum fantasy survival plošinovka česká hra 2D pixel art indie hra

Zdroje: vlastní

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.