zavřít

Sledujte Fight Club #426 o novém Ghost Recon, GTA V a Red Dead Online

- Podcast autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Původně anoncovaný Fight Club s Tomášem Bachtíkem o Golem VR přesouváme z technických důvodů na příště, ale to neznamená, že bychom vás tentokrát ochudili o zajímavou diskuzi. Zatímco jsme si minule vymysleli své vlastní geniální hry, tentokrát se pustíme do her cizích v čele s Ghost Recon: Breakpoint.

Ten si Ubisoft překvapivě nenechal na blížící se E3, ale oznámil hru už teď. A některým z nás se moc líbí, zatímco jiné nechává chladnými. Tipnete si, kdo stojí na jaké straně barikády? Pobavíme se také o aktuálních novinkách kolem Grand Theft Auto V, Red Dead Redemption II a Red Dead Online, Jirka si zavěští z koule, jakou hardwarovou novinku AMD oznámí nebo neoznámí na E3 a na závěr se budeme samozřejmě věnovat i vašim dotazům.

Audio verzi Fight Clubu #426 pro poslech v autě, ve vlaku, v autobuse, v MHD, na kole, při běhu nebo jako večerníček při usínání stahujte odsud.

Tagy: podcast

Zdroje: Vlastní

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.