zavřít

Hardware Club #20: Stojí Intel Core i9-9900K a i7-9700K za to?

- Podcast autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Venku už jsou všechny důležité testy a recenze nových osmijader Intel Core i9-9900K a i7-9700K, takže se můžeme o výsledcích směle rozpovídat i my. Po několikaměsíční pauze navíc přivítáme u stolu Petra, který zasedne na místo absentujícího Lukáše. Co si o nových procesorech myslíme?

Kromě výkonu novinek, který všechny zajímá především, si rozebereme i další důležitá témata. Hodně se totiž diskutuje o TDP procesorů. Vzhledem k vysoké naměřené spotřebě je Intelem udávaných 95 W velmi optimistických. A mají s tím co dělat i základní desky, které s limity procesorů zajímavě čarují.

A když už jsme u provozních vlastností, jaký vliv má pájka na přetaktování? Dosáhnou osmijádra běžně na 5 GHz? A je osm jader lepších než 6 jader / 12 vláken?

Začínáme dnes (zase mimořádně!) už ve 14:00 klasicky na našem YouTube kanálu.

Dotazy a připomínky neváhejte posílat do chatu/komentářů u videa, případně je směrujte do dedikované diskuze nebo na email podcast@games.cz. Děkujeme za přízeň!

Tagy: hardware Intel procesory přetaktování Hardware Club Intel Core i9 Intel Core i7 i9-9900K i7-9700k

Zdroje: vlastní

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.