zavřít

Hardware Club #11: Monitory - HDR, ultrawide a naše prognózy

Android Windows MAC Xbox One Linux Switch

- Podcast autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

V 11. Hardware Clubu se vracíme k tématu předešlého dílu: monitorům. Řeč bude o aktuálních trendech i budoucnosti zobrazovacích technologií nejen PC monitorů, ale také televizí.

O OLED a MicroLED jsme si už pověděli. A co takhle Mini LED? Nenechte se zmást, nejde o další typ displeje, ale snahu o miniaturizaci podsvícení. A podobných pojmů lítá kolem displejů spousta. Určitě jste slyšeli o HDR. Hned vedle 4K se jedná o nejoblíbenější slovo prodejců televizí, jde ale opravdu pouze o vějičku?

V redakci jsme HDR televizi testovali, můžeme si tedy povědět, co je HDR zač a jak moc je jeho použití patrné. Kromě toho zhodnotíme i trend ultrawide monitorů a zaspekulujeme si nad budoucností displejů. A na závěr se dostane i na vaše dotazy.

Sledujte nás na našem YouTube kanálu. Případné dotazy a připomínky směrujte do dedikované diskuze nebo na email podcast@games.cz. Děkujeme za přízeň!

Tagy: technologie hardware Hardware Club herní monitor HDR herní televize monitory gamut

Zdroje: Vlastní

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce her či hardwaru. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta. Více informací zde.

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.