zavřít

Fight Club Hardware #1 (pilot): To nám ten rok pěkně začal!

Windows MAC Linux

- Podcast autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

První hardwarový podcast jde do éteru. Sestava Petr, Jiří, Jindra a Lukáš probere skandální chyby Meltdown/Spectre a další lednové události. Zájemcům o herní železo také ukážeme výkonný a pekelně drahý notebook Asus ROG Zephyrus s GTX 1080 Max-Q, ale pobavíme se také o levnější variantě hraní: cloud gaming. Dejte nám vědět, jak se vám pilotní relace líbila.

Bez diskuze nad slabinami Meltdown a Spectre by to nebyl pořádný hardwarový podcast, to uznejte. Není to však jediná lapálie na trhu, další okénko tak bude věnováno tématu grafických karet, respektive jejich nedostupnosti v obchodech. V druhé půlce ale  probereme i příjemnější věci. Kdo je zvědavý, jak vypadá notebook s GTX 1080 a 18 mm v pase, ať vydrží do 35. minuty. A na závěr vám ještě stihneme předat naše dojmy z bety GeForce NOW pro PC.

Články, které jsme v podcastu zmínili:

BTW: ve videu jsme měli pár přeřeků. Takže až uslyšíte „GTX 1080 Ti“, myslete si „1080“, a místo „Switch“ si dosaďte „Shield“. Pardon!

Podcasty od Games.cz, a další videa od naší redakce, můžete sledovat i na našem YouTube kanálu. Případné dotazy a připomínky směrujte do dedikované diskuse nebo na email podcast@games.cz. Děkujeme za přízeň!

Tagy: trh podcast hardware Spectre grafické karty Intel Meltdown CES 2018 GeForce NOW Max-Q asus zephyrus Hardware Club

Zdroje: Vlastní

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.