zavřít

Fight Club #382: Půl-bilanční klub

PlayStation 4 Windows Xbox One Switch

- Podcast autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Kostky jsou vrženy, data stanovena (víceméně), a my se tak můžeme s jistotou větší než malou podívat na to, co nás čeká a možná mine v druhé polovině letošního roku. Ono se nakonec určitě ještě něco odloží na příští rok, ale aktuální plán chystaných her vypadá solidně a tak, že od srpna až do konce roku nebudeme vědět, kam dřív skočit. V podcastu 382 jsme probrali, na co se kdo z nás těší a proč, vypíchli jsme ty nejzajímavější, největší a nejambicióznější tituly, ale podívali se i na černé koně.

A pak došlo i na pravý opak. Ohlédneme se do nedávné minulosti uplynulých měsíců a řekli si, na jaké hry jsme se těšili, ale po vydání jsme nad nimi ohrnuli nos a dali ruce pryč. Nebo které jsme si třeba i vyzkoušeli, dali jsme jim šanci, ale po chvíli jsme je odložili a šli raději uklízet. A samozřejmě došlo i na vaše dotazy, které jste kladli buď chatu a nebo emailem.

Audio verzi Fight Clubu #382 pro poslech v autě, ve vlaku, v autobuse, v MHD, na kole, při běhu nebo jako večerníček při usínání stahujte odsud.

Podcasty od Games.cz, a další videa od naší redakce, můžete sledovat i na našem YouTube kanálu. Případné dotazy a připomínky směrujte do dedikované diskuse nebo na email podcast@games.cz. Děkujeme za přízeň!

Tagy: podcast

Zdroje: Vlastní

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.