zavřít

Fight Club #381: Zobací klub

PlayStation 4 Windows MAC Xbox One Linux PS4 Pro Switch Xbox One X

- Podcast autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Jak se mění hry? Tak bychom mohli zhruba shrnout témata dalšího Fight Clubu. Podívali jsme se třeba na to, kam se asi v příštích letech vyvine nezávislá herní scéna, a taky jsme probrali dost ožehavý problém kolonizace, který je v poslední době ve hrách pojímán trochu jinak než dřív. A samozřejmě jsme debatovali i o těch nejlepších a nejhorších hrách, co nám právě kradou čas.

Před kameru a mikrofony se tentokrát posadila sestava Pavel, Adam, Vašek a Aleš, takže kdo nesnáší cizí lidi a odmítá sledovat podcasty, kde se objeví nějaký host, měl by se cítit jako ryba ve vodě. Vybízíme takové i všechny další diváky, aby s námi komunikovali skrz chat na YouTube nebo nám poslali dotazy přímo na e-mail podcast@games.cz.

 

Tagy: Amerika akční fantasy RPG kolonizace historická western původní obyvatelé otevřený svět Divoký západ E3 2018

Zdroje: vlastní

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.