zavřít

Fight Club #365 - Optimalizované deskovky

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro Xbox One X

- Podcast autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Náš pravidelný podcast Fight Club tentokrát přivítal hosta z řad našich externích přispěvovatelů. Je jím náš druhý expert na deskové hry alladjex. Jak byste tedy čekali, část vysílání se bude věnovat deskovým hrám, ovšem v kontextu videoher. Jak se liší psaní recenzí deskových a počítačových her a jak se oba světy prolínají? Co si bere deskovka Dark Souls z předlohy a naopak?

Další témata pak vzešla z vašich dotazů a jelikož tu máme jednoho experta na deskovky, zasedl s ním i náš druhý, a tím je Patrik Hajda. Oba pak doprovodili Aleš Smutný a Pavel Dobrovský v roli moderátora. Připravte se tedy na spoustu věcí spojených s deskovkami, ale také dojde na videohry a samozřejmě propojení obou sfér.

Audio verzi Fight Clubu #365 pro poslech v autě, ve vlaku, v autobuse, v MHD, na kole, při běhu nebo jako večerníček při usínání stahujte odsud.

Podcasty od Games.cz, a další videa od naší redakce, můžete sledovat i na našem YouTube kanálu. Případné dotazy a připomínky směrujte do dedikované diskuse nebo na email podcast@games.cz. Děkujeme za přízeň!

Tagy: Battlefield (série) druhá světová válka multiplayer střílečka Fight Club desková hra

Zdroje: Vlastní

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.