Fight Club #365 - Optimalizované deskovky
zdroj: tisková zpráva

Fight Club #365 - Optimalizované deskovky

10. 3. 2018 13:35 | Podcast | autor: Redakce Games.cz |

Náš pravidelný podcast Fight Club tentokrát přivítal hosta z řad našich externích přispěvovatelů. Je jím náš druhý expert na deskové hry alladjex. Jak byste tedy čekali, část vysílání se bude věnovat deskovým hrám, ovšem v kontextu videoher. Jak se liší psaní recenzí deskových a počítačových her a jak se oba světy prolínají? Co si bere deskovka Dark Souls z předlohy a naopak?

Další témata pak vzešla z vašich dotazů a jelikož tu máme jednoho experta na deskovky, zasedl s ním i náš druhý, a tím je Patrik Hajda. Oba pak doprovodili Aleš Smutný a Pavel Dobrovský v roli moderátora. Připravte se tedy na spoustu věcí spojených s deskovkami, ale také dojde na videohry a samozřejmě propojení obou sfér.

Audio verzi Fight Clubu #365 pro poslech v autě, ve vlaku, v autobuse, v MHD, na kole, při běhu nebo jako večerníček při usínání stahujte odsud.

zdroj: Archiv

Podcasty od Games.cz, a další videa od naší redakce, můžete sledovat i na našem YouTube kanálu. Případné dotazy a připomínky směrujte do dedikované diskuse nebo na email podcast@games.cz. Děkujeme za přízeň!

Nejnovější články