zavřít

Fight Club #364 - Pandy, Lara a Vilgefortz

Windows

- Podcast autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

V pravidelném středečním podcastu Fight Club tentokrát zasedla sestava Lukáš Grygar, Patrik Hajda, Aleš Smutný a Adam Homola. Jelikož máme menší pauzu mezi vydáními velkých titulů, rozhodli jsme se zvolit témata z okrajovějších a nebo netradičnějších sfér herního byznysu. Popovídali si o chystaných „herních“ filmech, i o tom, jak složité bylo natáčení World of WarCraft.

Další věc, nad níž se pozastavili, byl výprodej her od Slitherine, které na půl dopoledne zaměstnal Aleše a Patrika vybíráním co si koupí a kolik jim zbyde na rohlíky. A do třetice se zmíníme o reakci ESRB na celou kauzu ohledně lootboxů a mikrotransakcí. Plus samozřejmě došlo i na vaše dotazy.

Audio verzi Fight Clubu #364 pro poslech v autě, ve vlaku, v autobuse, v MHD, na kole, při běhu nebo jako večerníček při usínání stahujte odsud.

Podcasty od Games.cz, a další videa od naší redakce, můžete sledovat i na našem YouTube kanálu. Případné dotazy a připomínky směrujte do dedikované diskuse nebo na email podcast@games.cz. Děkujeme za přízeň!

 

 

Tagy: podcast Fight Club

Zdroje: Vlastní

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.