zavřít

Fight Club #360: Příští pětiletka

PlayStation 4 Windows Xbox One Switch

- Podcast autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Umělá inteligence, machine learning, budoucnost kamenných obchodů v souvislosti s Xbox Game Pass a vstup Facebooku na pole streamovacích služeb... Jak vidíte sami, 360. díl podcastu Fight Club byl plný nelehkých témat, ale tím se nenechte odradit, došlo i na odlehčenější diskusi.

I přes komplexnost některých zpráv se do nich pokusíme před kamerou zakousnout tak, abychom je přežvýkali sami a hlavně abyste si z toho odnesli něco i vy. Nakonec je dost dobře možné, že se o umělé inteligenci budeme v podcastech bavit letos i příští rok stále častěji, což jde říct i o různých předplatitelských službách a nakonec i o Facebooku a jeho herních aktivitách.

Audio verzi Fight Clubu #360 pro poslech v autě, ve vlaku, v autobuse, v MHD, na kole, při běhu nebo jako večerníček při usínání stahujte odsud.

Podcasty od Games.cz, a další videa od naší redakce, můžete sledovat i na našem YouTube kanálu. Případné dotazy a připomínky směrujte do dedikované diskuse nebo na email podcast@games.cz. Děkujeme za přízeň!

Tagy: podcast umělá inteligence streamování

Zdroje: Vlastní

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.