zavřít

Fight Club #350: Bacha na Teraflopy

PlayStation 4 Windows Xbox One

- Podcast autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Opět uběhl další týden a opět je tu náš další podcast jménem Fight Club. Tentokrát jsme se rozhodli trochu zamíchat sestavou a tak Lukáše Grygara v roli moderátora doplnili Aleš Smutný, Adam Homola a Šárka Tmějová. Jako hlavní téma Fight Clubu tentokrát byl asi nejdiskutovanější prvek u mnoha současných AAA titulů – mikrotransakce, které jsou hromadně shrnované pod termín „lootboxy.“ Každý z nás se s nimi v některé z her tohoto podzimu setkal, a tak můžeme porovnat, kdo se tématu chytil správně a komu se experiment vymkl z rukou.

Podívali jsme se také na akvizici Respawnu ze strany Electronic Arts a co to může znamenat pro toto studio a také značku Titanfall, která má pořád potenciál. Došlo samozřejmě také na vaše dotazy z chatu i emailu.

Audio verzi Fight Clubu #350 pro poslech v autě, ve vlaku, v autobuse, v MHD, na kole, při běhu nebo jako večerníček při usínání stahujte odsud.

Podcasty od Games.cz, a další videa od naší redakce, můžete sledovat i na našem YouTube kanálu. Případné dotazy a připomínky směrujte do dedikované diskuse nebo na email podcast@games.cz. Děkujeme za přízeň!

Tagy: Fight Club

Zdroje: Vlastní

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.