zavřít

Fight Club #349: Xbox One X ASAP!

PlayStation 4 Windows MAC Xbox One Xbox One X

- Podcast autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Game Developers Conference je za rohem, a proto jsme do Fight Clubu s pořadovým číslem 349 pozvali Pavla Baráka, se kterým si o GDS popovídáme pořádně do detailu. Společně s ním ve studiu zasedli Pavel Dobrovský, Petr Poláček a Adam Homola a věnovali se i dalším tématům.

Kupříkladu Adam je plný dojmů z BlizzConu, kterého se o víkendu osobně účastnil a o své dojmy a postřehy se podělí. Nakousli jsme také vydání Xbox One X a to, jak se stavíme k téhle konzoli, potažmo 4K hraní. Pavel ještě představi svůj úlovek, mobilní strategii Battle for Polytopia, a došlo samozřejmě i na vaše dotazy.

Audio verzi Fight Clubu #349 pro poslech v autě, ve vlaku, v autobuse, v MHD, na kole, při běhu nebo jako večerníček při usínání stahujte odsud.

Podcasty od Games.cz, a další videa od naší redakce, můžete sledovat i na našem YouTube kanálu. Případné dotazy a připomínky směrujte do dedikované diskuse nebo na email podcast@games.cz. Děkujeme za přízeň!

Tagy: World of Warcraft (série) StarCraft (série) Warcraft (série) strategie sci-fi fantasy RPG mmo Fight Club

Zdroje: Vlastní

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.