zavřít

Fight Club #317: Se sukní i bez ní

PlayStation 4 PC Xbox One

- Podcast autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Změna je život a tak jsme se rozhodli, že do Fight Clubu s pořadovým číslem 317 zase zamícháme sestavou a výsledkem je netradiční složení diskutujících. Lukáše Grygara a Adama Homolu tentokrát doplní David Ryneš a především Gábina Šuterová, která přišla povykládat o tom, že nadupanou sestavu skvělých her první čtvrtletí doplňuje i vynikající Nier: Automata, kterou prostě nestačí dohrát jednou.

Nejde ovšem o jedinou hru, jíž se 317. Fight Club věnoval. Kromě Nier došla řeč i na stále čerstvou Ghost Recon Wildlands a také návrat zlomyslného gobliního zabijáka ve Styx: Shards of Darkness, do jehož kůže se přenesl Adam. Na přetřes přišly i filmy, herní adaptace Tarantinových Gaunerů a samozřejmě se řešily i dotazy diváků. Případně komentáře rodinných příslušníků.

Audio verzi Fight Club #317 pro poslech v autě, ve vlaku, v autobuse, v MHD, na kole, při běhu nebo jako večerníček při usínání stahujte odsud.

Podcasty od Games.cz, a další videa od naší redakce, můžete sledovat i na našem YouTube kanálu. Případné dotazy a připomínky směrujte do dedikované diskuse nebo na email podcast@games.cz. Děkujeme za přízeň!

Tagy: stealth akční fantasy podcast 3rd person bojovka third person Fight Club otevřený svět

Zdroje: Vlastní

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.

Hledáme nové členy týmu, pokud umíš programovat, pojď mezi nás. Více informací.