zavřít

Fight Club #317: Se sukní i bez ní

PlayStation 4 Windows Xbox One

- Podcast autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Změna je život a tak jsme se rozhodli, že do Fight Clubu s pořadovým číslem 317 zase zamícháme sestavou a výsledkem je netradiční složení diskutujících. Lukáše Grygara a Adama Homolu tentokrát doplní David Ryneš a především Gábina Šuterová, která přišla povykládat o tom, že nadupanou sestavu skvělých her první čtvrtletí doplňuje i vynikající Nier: Automata, kterou prostě nestačí dohrát jednou.

Nejde ovšem o jedinou hru, jíž se 317. Fight Club věnoval. Kromě Nier došla řeč i na stále čerstvou Ghost Recon Wildlands a také návrat zlomyslného gobliního zabijáka ve Styx: Shards of Darkness, do jehož kůže se přenesl Adam. Na přetřes přišly i filmy, herní adaptace Tarantinových Gaunerů a samozřejmě se řešily i dotazy diváků. Případně komentáře rodinných příslušníků.

Audio verzi Fight Club #317 pro poslech v autě, ve vlaku, v autobuse, v MHD, na kole, při běhu nebo jako večerníček při usínání stahujte odsud.

Podcasty od Games.cz, a další videa od naší redakce, můžete sledovat i na našem YouTube kanálu. Případné dotazy a připomínky směrujte do dedikované diskuse nebo na email podcast@games.cz. Děkujeme za přízeň!

Tagy: stealth akční fantasy podcast 3rd person bojovka third person Fight Club otevřený svět

Zdroje: Vlastní

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.