zavřít

Fight Club #244 HD: Za oponou

iPad iPhone Android PlayStation 4 Windows PlayStation 3 3DS Xbox 360 VITA Wii U Xbox One

- Podcast autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Tento týden výjimečně bez Pavla Dobrovského jsme se pustili do natáčení Fight Clubu s pořadovým číslem 244. Na černou a bílou pohovku v klubovně Games.cz usedli spolu s Petrem Poláčkem a Martinem Bachem i dva Honzové - Olejník a Vrobel. Druhý z jmenovaných provozuje už nějakou dobu zajímavou únikovou hru Železná opona, na kterou jsme se tím pádem podívali blíž a rozebrali si fenomén únikových her jako takových.

Dostali jsme se ale i ke klasickým videoherním tématům. Nevyhnuli jsme se nejnovějšímu vývoji situace kolem Konami, která se po vydání Metal Gear Solid V stala obětí spekulací o konci vývoji AAA her a jejich následného, trochu kuriózního, vyvracení.

Honza Olejník zas nadhodil téma, kterému jsme se už poměrně dlouho ve Fight Clubu nevěnovali - bavili jsme se o umělé inteligenci a požadavcích herních vývojářů na její vylepšení. A pozastavili jsme se také nad oznámením netradičního RPG z Kamerunu Aurion: Legacy of the Kori-Odan. Celý Fight Club jsme uzavřeli sérií vašich dotazů z emailu a chatu, ale došlo i na pravidelné pravidlo Klubu rváčů.

Audio verzi Fight Clubu #244 si můžete stáhnout/poslechnout za tímto odkazem, pokud ale upřednostňujete video, je k dispozici zde:

Podcasty od Games.cz a samozřejmě i další videa z naší dílny můžete sledovat též na našem YouTube kanálu a své případné dotazy a připomínky směrujte do dedikované diskuse nebo na email podcast@games.cz. Děkujeme za přízeň!

Tagy: byznys podcast Fight Club

Zdroje: Vlastní

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.