zavřít

Fight Club #231 HD: Klid před bouří

iPad iPhone Android PlayStation 4 Windows PlayStation 3 3DS Xbox 360 VITA Wii U Xbox One

- Podcast autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Vývojáři, vydavatelé, distributoři, novináři a hlavně hráči už se pomalu přesouvají fyzicky nebo v rovině pozornosti do Los Angeles, kde příští týden proběhne herní show E3 2015. Během vysílání Fight Clubu #231 jsme tedy ani my E3 nevyhli a ve složení Adam Homola, Pavel Dobrovský a Petr Poláček si shrnuli, co od celé akce očekáváme. Nejdříve jsme ale probrali další zajímavé události za poslední týden.

Adam se pozastavil nad komerčním i kritickým úspěchem třetího Zaklínače, Pavla zaujala hra Bloodstained: Ritual of the Night od tvůrce série Castlevania a Petr nemůže usnout ze záběrů netradičně stylizované survival hry We happy few.

Nevynechali jsme ani odpovědi na vaše dotazy, které jste poslali do mailu a napsali během Fight Clubu do chatu.

Audio verzi Fight Clubu #231 si můžete stáhnout/poslechnout za tímto odkazem, pokud ale upřednostňujete video, je k dispozici zde:

Podcasty od Games.cz a samozřejmě i další videa z naší dílny můžete sledovat též na našem YouTube kanálu a své případné dotazy a připomínky směrujte do dedikované diskuse nebo na email podcast@games.cz. Děkujeme za přízeň!

Tagy: podcast Fight Club

Zdroje: Vlastní

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.