Fight Club #154 HD: Parní Rambo
zdroj: tisková zpráva

Fight Club #154 HD: Parní Rambo

9. 11. 2013 12:50 | Podcast | autor: Redakce Games.cz |

Venku je konečně zima, což je ta nejlepší výmluva, abychom byli imrvére zalezlí u počítačů či konzolí a hry buď hráli, nebo o nich alespoň kafrali. Tak jako ve Fight Clubu #154, jehož záznam najdete v článku. Co vás v něm čeká?

V klasické sestavě jsme se nejdříve podivili nad hamižností hráčů, kteří totálně zazdili rozdávačku adventury Blackwell Deception. Opět jsme se pozastavili nad vlastnostmi Steam Machines a Steam ovladače od Valve a smíchy jsme se skutáleli pod konferenční stoleček při debatě nad novým trailerem z videoherního Ramba. Před vyhlášením výherce Assassin’s Creed IV figurky a vašimi dotazy jsme se podívali na zub sci-fi adventuře Stasis. Vypadá totiž nádherně, jak se můžete sami přesvědčit z demoverze, a moc bychom si přáli, aby na Kickstarteru vybrala požadovanou sumu peněz. Došlo též na dotazy, novou soutěž o digitální verzi FIFA 14 a další nezbytnosti, které už si ale překontrolujte sami na záznamu v článku. Kdybyste potřebovali audiozáznam Fight Clubu #154, tak ho najdete za tímto odkazem.

...

Pokud nám k podcastu chcete něco říci, můžete samozřejmě do diskuse pod tímto článkem, ale mnohem raději budeme, když použijte dedikovanou diskusi nebo Fight Club stránku na Facebooku. Děkujeme.

Nejnovější články