zavřít

Fight Club #137 HD: Návrat psance

PlayStation 4 Windows PlayStation 3 Xbox 360 Xbox One

- Podcast autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Na videozáznamu podcastu Fight Club #137 uslyšíte a uvidíte, jak jsme zhodnotili odchod Dona Mattricka, de facto šéfa herní divize Microsoftu, do Zyngy. Něco podobného se neděje každý den a krom jiného jsme se bavili o tom, jestli to má nebo nemá spojitost s turbulentními změnami okolo konzole Xbox One. Detailně jsme si také probrali tvrzení Marka Kerna o tom, že neustálé přizpůsobování World of Warcraft mainstreamu de facto zku*vilo MMO žánr, ale nezapomněli jsme ani na návrat značky Outcast do rukou původních majitelů.

Ještě před tím jsme se ale jako hladoví psi vrhli na rozdělení z Kickstarteru zaplacené adventury Broken Age na dvě části, protože tvůrcům z Double Fine přerostl projekt přes hlavu (a vybrané peníze). Co si o tom myslíme, to se dozvíte na videozáznamu v článku.

Jestli si pustíte podcast #137 na videu nebo jako audio v podcastové sekci, je nám upřímně jedno. Stejně uslyšíte to samé. Pokud nám k podcastu chcete něco říci, můžete samozřejmě do diskuse pod tímto článkem, ale mnohem raději budeme, když použijte dedikovanou diskusi nebo Fight Club stránku na Facebooku. Děkujeme.

Tagy: podcast

Zdroje: Vlastní

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.