zavřít

Závodní Speed Elixir nabídne ryzí arkádu i simulaci pro náročné

PlayStation 4 Windows Xbox One

- Oznámení autor: Honza Konfršt Komentáře: 0

V prosinci na PC vyjde závodní hra, která si klade za cíl konkurovat nejen arkádovému stylu Need for Speed, ale i závodním simulacím formátu Live for Speed. Odvážný vyzyvatel nese jméno Speed Elixir a v prvním traileru slibuje obsah pro všechny typy závodníků, navíc v otevřeném světě.

Tvůrci z týmu Electro Phantom Games zakomponují nastavitelnou hratelnost, kterou si navolíte podle chuti a aktuální nálady. V nabídce bude arkádový jízdní režim i propracovaná simulace. Video ale předvádí především arkádový mód, kde je prostě snazší dělat kousky, které jste viděli v posledním Rychle a zběsile.

Ačkoliv se ve videu ukazuje jediné prostředí i vůz, plná verze hry by ale měla přinést proměnlivou krajinu, kam budou spadat například kilometry dálnic, horské oblasti, ale i pouště. Chybět nemá dynamické počasí a rovnou 15 herních módů včetně driftování a honiček s policií. Po vydání PC verze v prosinci by měla hra vyjít pro konzole.

Tagy: auta simulace online Závodní multiplayer arkáda otevřený svět

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.