zavřít

Zachraňte bezmocné upíry v logické strategii Vampires!

iPad iPhone Android Windows MAC

- Oznámení autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Myslím, že upíry v rolích nešťastných, lehce nepřítomně se tvářících lumíků jsme tu ještě neměli. CBE Software vám ve Vampires! přináší možnost zachránit krvesaje před svítáním, kužely slunečního svitu, dělovými koulemi a tunou dalších pastí, mezi nimiž vede pojízdný vozík s osikovými kůly.

CBE Software stojí za originální adventurou J.U.L.I.A. a ve Vampires! zkouší mix strategie a logické hříčky. Upíří vám zjevně vandrují po podzemí a když jim nepomůžete do krypt, zhynou prašnou smrtí. Sice nevím, proč si dali do své kobky tolik děl a dalších pastí, ale když se podíváte do jejich obličejů, pochopíte, že tohle nejsou velcí myslitelé. Hra vypadá zábavně, mohla by bodovat humorem a nadsázkou a navíc nyní máte k dispozici demo. Vampires! by měla vyjít koncem roku na PC, iOS a Android a hra má i svou Steam Greenlight stránku.

Tagy: strategie humor upíři logická

Zdroje: IndieGames

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.