zavřít

Warhorse vydalo oficiální modderské nástroje pro Kingdom Come

Windows

- Oznámení autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Pro Kingdom Come: Deliverance již existuje řada modů, které vám dokáží zpříjemnit hraní. S jejich pomocí můžete například obejít přísný systém ukládání, usnadnit si páčení zámků, přidat zaměřovač u luku a další. Ale až v následujících dnech, týdnech a měsících můžete očekávat větší nálož uživatelského obsahu, protože studio Warhorse uvolnilo spoustu oficiálních modderských nástrojů.

Balíček nástrojů najdete na webu Nexusmods. S jeho pomocí si můžete pohrát například s denními rutinami nehráčských postav, upravit schopnosti a statistiky Jindry, a co je možná vůbec nejzajímavější, vytvořit úplně nové questy s větvenými dialogy. Když už nevzniknou žádná oficiální DLC, snad se o ně postará komunita.

Zároveň můžete nahlédnout do CryEnginu, který si ve Warhorse upravili na míru Kingdome Come: Deliverance. A aby toho stále nebylo málo, jsou vám k dispozici i vývojová data hry, abyste třeba snáz porozuměli některým systémům. A nechybí ani obsáhlá dokumentace a návody ke všem možným nástrojům, aby se i nováčci mohli pustit do vlastních projektů ve středověkém Česku.

Vše je na jednom místě, zdarma, zde. Tak jaký mod byste uvítali jako první?

Tagy: RPG historická česká hra

Zdroje: tisková zpráva

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.