zavřít

Warhorse chystá tištěný artbook zachycující krásy Kingdom Come: Deliverance

PlayStation 4 Windows Xbox One

- Oznámení autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Ať už vám netradiční herní principy českého RPG Kingdom Come: Deliverance přirostly k srdci, nebo vás od hry úplně odradily, jedno musíte uznat: česká krajina vypadá v podání CryEnginu prostě nádherně. Prosluněné louky, husté lesy, lidská stavení, to všechno lahodí oku. Pokud patříte mezi ty, kteří si libují v artboocích, pak se máte na co těšit.

Kingdom Come: Deliverance už má svůj artbook, ale pouze v digitální podobě na Steamu za 5 dolarů. Navíc musíte vlastnit i hru, abyste si ho mohli prolistovat, což pro některé jedince může být překážkou. Řešením tohoto problému je chystaný fyzický artbook.

Pravda, je sice šestkrát dražší než ten digitální, na druhou stranu nabídne téměř 250 stránek výjevů z tvorby hry doplněné komentáři jejích tvůrců. Zároveň jde na naše poměry o ojedinělý projekt. V zahraničí jsou podobné knihy naprosto běžné, ale v české produkci jich moc nevzniká.

KCD artbook

Studio Warhorse logicky poskytlo veškeré materiály pro výsledný produkt nazvaný The Art of Kingdom Come: Deliverance, ale o vydání se stará obchodní řetězec Xzone. Ten je známý svými originálními doplňky pro účely předobjednávek velkých her, ale z hlediska vlastního artbooku takových rozměrů (250 stránek, 30x22 cm vazba) jde o dříve nespatřený krok.

Xzone se tímto způsobem dostává i do světa, protože artbook nevyjde jen v českém jazyce, ale i v anglickém a německém. Jednotlivé verze jsou k dostání skrz oficiální obchod studia Warhorse. Pokud jste cílovkou podobných herních doplňků, vydržte do prvního čtvrtletí příštího roku a připravte si 699 korun.

Tagy: RPG historická česká hra

Zdroje: tisková zpráva

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.