zavřít

Vydejte se s českou simulací Take On Mars na Rudou planetu

Windows

- Oznámení autor: Ladislav Loukota Komentáře: 0

Jak Petr vytroubil do světa před dvěma týdny, česká odpověď na Kerbal Space Program je ode...

Jak Petr vytroubil do světa před dvěma týdny, česká odpověď na Kerbal Space Program je ode dneška díky programu Steam Early Access přístupná každému nadšenému průzkumníkovi virtuálního Marsu. Take On Mars (viz Pavlovy E3 dojmy) nabízí jak řízení vzdáleného roveru včetně jeho vědecké aparatury, tak i simulaci celého kosmického programu, editor a skrze Steam Workshop i podporu komunitních projektů.

Take On Mars můžete zakoupit na Steamu za 9,99 Euro. Jak je tradiční u her v Early Access programu, v budoucnu bude česká simulace dále rozšiřována. Na akurátnost této meziplanetární investice si každopádně v brzké době posvítíme.

Tagy: simulace vesmírný česká hra

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.