zavřít

Vigor od Bohemia Interactive vychází v plné verzi

Xbox One Xbox One X

- Oznámení autor: Jan Slavík Komentáře: 0

Multiplayerový looter-shooter Vigor opouští předběžný přístup, během něhož si boj se zdejší nehostinnou krajinou (a jeden s druhým) vyzkoušel necelý třičtvrtěmilion hráčů. Hra se ode dneška honosí verzí 1.0, podtitulem Rise a zároveň přešla na free-to-play obchodní model.

 

Vigor dostal k přechodu na ostrý provoz od vývojářů několik dárků. Jedná se krom lokalizace do řady jazyků (češtinu mezi nimi hledat nemusíte) hlavně o posílení serverů, což by mělo zaručit nižší latence a kvalitnější matchmaking. Dále přibyl obsah, příběhové linky, nové zbraně a možnosti vizuální úpravy postav.

Máte-li chuť se do malebného, ale nebezpečného Norska sami vydat, postavit a zvelebit si úkryt a následně postřílet své soupeře v honbě za poklady, můžete tak učinit zdarma a pouze na Xbox One. Pokud byste si chtěli trochu přilepšit do začátku, lze si pořídit tradiční balíčky s bonusy typu oblečků a prémiové měny. V takovém případě si chystejte necelé tři stovky (Starter Pack), respektive necelé tři tisíce (Outlander Pack).

Tagy: akční survival

Zdroje: tisková zpráva,tisková konference

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.